Per Levin

CEO

Email: per.levin@leuze.com

Mobil/direkte: +46 (0)140 222 01

Holger Nygaard Jensen

Teknisk sælger (Danmark)

Email: holger.jensen@leuze.com

Mobil/direkte: +45 3085 9201

Henric Fransson

Key Account Manager Sensor Specialist

Email: henric.fransson@leuze.com

Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 03 

Stefan Fosselius

Teknisk sælger (Sverige Nord)

Email: stefan.fosselius@leuze.com

Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 04

Linus Sjöberg

Teknisk sælger (Vest – og Syd Sverige)

Email: linus.sjoberg@leuze.com

Mobil/direkte: +46 (0) 140 222 02

Heidi Eildal

Intern salg, Danmark och Sverige

Email: heidi.eildal@leuze.com

Mobil/direkte: +45 3085 9204

Per Schultz

Intern salg, Danmark och Sverige

Email: per.schultz@leuze.com

Mobil/direkte: +45 3085 9203