Yarına hazır

Endüstri alanında yaşanan sürekli dönüşümler, dünya çapında, şirketlere yeni zorluklar oluşturmaktadır. Sensor people olarak bizler, 2021 yılında da siz değerli müşterilerimize, özel uygulamalarınızda başarı kazandırabilmek için merak ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

"Yarına hazır" sloganı ile Leuze Experience Days etkinliğini sizler için hayata geçirdik. Leuze'nin dünyasına güncel bir bakış kazandıran, iyi bir müşteri ilişkisi sunan ve doğrudan bilgi alışverişinin yapılabildiği bu dijital platformu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Endüstriyel otomasyon alanındaki yeniliklerimizi, yeni ürünlerimizi ve teknolojilerimizi yakından tanıtacağımız bu platformda, çözümlerimizi paylaşacağımız sektör sunumlarını, ürün tanıtımlarını ve uzman katılımcılarla yapılan tartışma oturumlarını kaçırmayın.

Uzmanlarımızla birlikte sanal olarak gerçekleştirilen özel oturumlar için bir randevu oluşturabilirsiniz.

Deneyimlerimizi sizler ile paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Çevrim içi konferans

İki gün boyunca sürecek olan konferanslarda kendi kişisel seminer programınızı hazırlayabilir ve çok çeşitli konulardan oluşan konferanslara katılım sağlayabilirsiniz.

Gündem

Sanal tur

Yeni sergi salonumuzda gerçekleşecek olan özel sanal tur için kayıt olun! Uzmanlarımız, sizler ile güncel yeniliklerimizi paylaşacak ve sorularınızı yanıtlayacaktır.

Daha fazla bilgi için

Ajanda

14.-15.10.2021

14.10.2021 Perşembe

14.10. / Saat 9:30

Leuze Kırmızı Koltuk Etkinliği: COVID-19 Sonrası Dünyada ve Türkiye’de Endüstri 4.0

Leuze Experience Days platformuna hoşgeldiniz!

Açılış konuşmasının hemen ardından, Leuze Türkiye & MENA Bölgesi Genel Müdürü Sayın Tolga ÇORMAN'ın moderatörlüğünde, sürpriz konuklarımız eşliğinde COVID-19 Sonrası Dünyada ve Türkiye’de Endüstri 4.0 ve sektörün trend konularını görüşeceğimiz "Leuze Kırmızı Koltuk" etkinliğine hepiniz davetlisiniz!

Konuşmacı: Tolga ÇORMAN, Leuze Türkiye

Süre: 60 min

Seçin

14.10. / Saat 11:00

Konveyör Uygulamalarındaki Lazer Tabanlı Barkod Okuma Çözümleri

Konveyör ile transfer edilen ürünlerin veya kutuların üzerinde 1D kodları okumak için lazer tabanlı barkod okuyucuları kullanmayı düşünüyor musunuz?

Entegre Bağlantı, Kod Yeniden Yapılandırma Teknolojisi, Uyarlanabilir Sinyal Ayarlama, ve endüstriyel haberleşme sistemlerindeki kolay entegrasyon gibi birçok teknoloji ile makinenizi hızlı ve kolay bir şekilde çalışır duruma getirmenize, aynı zamanda sistemin verimliliğini artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini göstereceğiz.

Konuşmacı: F. Vural ÖZKAN, Yılmaz BARAN

Süre: 45 min

Seçin

14.10. / Saat 14:00

Emniyet Çözümleri 1. Bölüm

Çok şeritli taşıma sistemleri için emniyet konseptiniz nasıl görünüyor?

Emniyet cihazını yalnızca paletin hali hazırda verildiği şerit için "susturmak (muting)" genellikle zordur. Leuze'nin emniyet çözümünün sorunsuz süreçleri ve kesintisiz emniyeti nasıl sağladığını sizlerle paylaşacağız.

Konuşmacı: Hamit Doğu SARIKAŞ, Mustafa UYSAL

Süre: 75 min

Seçin

15.10.2021 Cuma

15.10. / Saat 9:30

Yatay Paketleme Makineleri İçin Algılama Çözümleri

Duruş süreleri ve yeniden ayarlamalar olmadan makinenizdeki herhangi bir nesneyi algılamak istiyorsanız, tamamen yeni “Contrast Adaptive Teach” teknolojisine dayalı yeni dinamik referans sensörümüz DRT 25C'yi sizlere canlı ve uygulamalı olarak göstereceğiz.

Konuşmacı: Ali KOÇMAN, Fatih ARIGÜN

Süre: 45 min

Seçin

15.10. / Saat 11:00

Leuze Kırmızı Koltuk Etkinliği: Otomotiv Sektörünün Gelecek Trendleri

Leuze Türkiye Otomotiv Endüstri Satış Müdürü Sayın Mustafa UYSAL'ın moderatörlüğünde, alanlarında deneyimli uzman konuklarımız eşliğinde, otomotiv sektörünün trendlerini görüşeceğimiz "Leuze Kırmızı Koltuk" etkinliğine hepiniz davetlisiniz!

Konuşmacı: Mustafa UYSAL

Süre: 60 min

Seçin

15.10. / Saat 14:15

Emniyet Çözümleri 2. Bölüm

Robot hücrelerinin tüm yükleme işlemleri sırasında bile kesintisiz olarak çalışmaya devam ettiği bir emniyet konsepti mi arıyorsunuz?

Leuze'nin emniyet çözümünün maksimum sistem kullanımını ve kesintisiz emniyeti nasıl sağladığını sizler ile paylaşacağız.

Konuşmacı: Hamit Doğu SARIKAŞ, Çağatay UÇAR

Süre: 60 min

Seçin

Sanal tur

Sizler için

Sergi salonumuzda gerçekleşecek olan sanal tur ile uzmanlarımız hizmetlerimizi ve yeniliklerimizi sizler ile paylaşacaktır.

Her şey için tek ürün, yeni referans sensörü DRT 25C

Yeni referans sensörü DRT 25C, nesne değişiminde herhangi yeni bir ayar gerektirmeden çok çeşitli biçimleri ve malzemeleri güvenilir ve otomatik bir şekilde algılar.

Dünya çapında bir ilk, kombine çatal sensörü GSX14E

Ultrasonik ve ışık algılama prensiplerinin tek bir gövde içerisinde kompakt kombinasyonu. Tek bir sensörle tüm etiket türleri tespit edilir.

Emniyet çözümleri

Emniyet çözümlerimiz yenilikçi emniyet konseptlerine dayanmaktadır ve kusursuz bir malzeme akışı ve eksiksiz bir emniyet sunar. Gerekli olan emniyet uygulaması, uzmanlarımız tarafından kişiye özel olarak ilgili sistemlere uygun hale getirilirler.