CPR14-1200-m/R3
Veiligheidslichtscherm ontvanger
Productnummer: 68112437
Icon Icon Icon Icon Icon
Lijst met resultaten: 8 producten gevonden
MLC510R14-1200
Artikelnummer: 68001112
  • Serie: MLC 500
  • Resolutie: 14 mm
  • Hoogte veiligheidszone: 1.200 mm
  • Type: 4, IEC/EN IEC 61496
Artikelnummer: 68001112
Verwachte levertijd: 5 werkdagen
MLC500T14-1200
Veiligheidslichtscherm zender
  • Serie: MLC 500
  • Reikwijdte, max.: 0 ... 6 m
  • Resolutie: 14 mm
KD S-M12-8A-P1-100
Aansluitkabel
  • Aansluiting: Ronde stekker, M12
  • Uitvoering: axiaal, female
  • Aantal polen: 8 St.
  • Kabellengte: 10.000 mm
Direct beschikbaar
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Verbindingskabel
  • Aansluiting: Ronde stekker, M12  - Ronde stekker, M12
  • Aansluiting 01, uitvoering: axiaal, female
  • Aansluiting 1, aantal polen: 5 St.
  • Aansluiting 02, uitvoering: axiaal, male
Direct beschikbaar
KD S-M12-5A-P1-100
Aansluitkabel
  • Uitvoering: axiaal, female
  • Aantal polen: 5 St.
  • Kabellengte: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Muting-Interface
  • Herstart: automatisch
  • Functies: Volgorde gestuurde 2-sensor-muting
  • Contacten: OSSD's
MSI-SR4B-01
Veiligheidsinterface
  • Applicatie: NOODUIT-circuits
  • Herstart: automatisch
  • Type klem: Schroefklem
  • Functies: Dwarssluitingsbewaking
BT-MSI-MD-FB-L
Bevestigingsbeugel
  • Uitvoering van bevestigingsonderdeel: Hoek L-vorm
  • Type bevestiging, apparaatzijde: schroefbaar
  • Type bevestiging, installatiezijde: Doorgaande bevestiging
  • Materiaal bevestigingsonderdelen: Metaal
Serie COMPACTplus
Apparaattype Ontvanger
Applicatie Vingerbescherming
Functiepakket Muting
Functies Muting-herstart vrijmaakmodus
Tijd gestuurde 2-sensor-muting
Tijd gestuurde 4-sensor-muting
Type 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Performance Level (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 per uur
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Categorie 4, EN ISO 13849
Resolutie 14 mm
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Bluscircuit Inductiebeveiliging
Kortsluitbeveiliging
Ompoolbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Overtemperatuurbeveiliging
Transiëntenbeveiliging
Voedingsspanning UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Stroomopname, max. 160 mA, zonder externe belasting
Restdrempel -5 ... 5 %
Beveiliging extern met max. 4 A middeltraag
Aantal digitale schakelingangen 10 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 18,2 V
Schakelspanning low, max. 2,5 V
Schakelspanning, typisch 24 V
Spanningstype DC
Schakelstroom, max. 20 mA
Ingangsweerstand 1.200 Ω
Functie programmeerbaar
Functie programmeerbaar
Aantal veiligheidsschakeluitgangen (OSSD's) 2 St.
Aantal digitale schakeluitgangen 5 St.
Type Veiligheidsschakeluitgang OSSD
Spanningstype AC/DC
Stroombelasting, max. 3.000 mA
Schakelelement Relais, Maakcontact
Type Digitale schakeluitgang
Schakelspanning, typisch 24 V
Spanningstype DC
Schakelstroom, max. 60 mA
Schakelelement Transistor, PNP
Schakelprincipe +24 V schakelend
Functie Meldingsuitgang programmeerbaar
Schakelelement Transistor, PNP
Schakelelement Transistor, NPN
Schakelprincipe 0 V schakelend
Aanspreektijd 43 ms
Herinschakeltijd 100 ms
Aantal aansluitingen 2 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Brad Harrison connector (MIN serie)
Schroefdraadmaat MIN series
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 12 -polig
Functie Lokale interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type female
Materiaal Kunststof
Aantal polen 8 -polig
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 10 Ω
Afmeting (b x h x l) 52 mm x 1.334 mm x 55 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Kunststof
Nettogewicht 3.500 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Groefmontage
Type weergave 7-segment display
LED
Aantal LED's 4 St.
Type configuratie/parametrering Schakelaar
Software
Bedieningselementen Schuifschakelaar
via de service interface
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 50 °C
Omgevingstemperatuur opslag -25 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 15 ... 95 %