MLC500T14-1500H/A
Veiligheidslichtscherm zender
Productnummer: 68016115
Verwachte levertijd: 10 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 500
Apparaattype Zender
Cascadering Host
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Vingerbescherming
Type 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Resolutie 14 mm
Hoogte veiligheidszone 1.500 mm
Reikwijdte 0 ... 6 m
Aantal stralen 150 St.
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Lichtbron LED, infrarood
Golflengte 940 nm
Gemiddeld vermogen zenddiode 50 µW
Zendsignaalvorm gepulst
LED risicogroep Vrije groep (volgens EN 62471:2008)
Bluscircuit Kortsluitbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Voedingsspanning UB 26,5 ... 31,6 V
Stroomopname via AS-i kring 50 mA
Aantal digitale schakelingangen 1 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 18 V
Schakelspanning low, max. 2,5 V
Schakelspanning, typisch 22,5 V
Spanningstype DC
Functie Besturingsingang reikwijdtereductie
Type AS-interface Safety at Work
Functie Proces
AS-i profiel S-0.B.F
Slave-adres 1..31 programmeerbaar, default=0
Cyclustijd volgens AS-i-specificatie max. 5 ms ms
Aantal aansluitingen 2 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 5 -polig
Functie Cascade Guest uit
Cascade Middle Guest out
Type aansluiting Kabel met ronde stekker
Kabellengte 330 mm
Materiaal mantel PUR
Schroefdraadmaat M12
Type female
Materiaal Kunststof
Aantal polen 8 -polig
Toegestane kabeldoorsnede, typisch 0,25 mm²
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 200 Ω
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 1.566 mm x 53 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 1.725 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Type weergave LED
Aantal LED's 2 St.
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %