MLC530R30-2250
Veiligheidslichtscherm ontvanger
Productnummer: 68003322
Verwachte levertijd: 25 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 500
Apparaattype Ontvanger
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Handbescherming
Functiepakket Extended
Functies Bewegende onderdrukking, tijdens bedrijf omschakelbaar naar "Vaste onderdrukking"
Combinatie bewegende/vaste onderdrukking, tijdens bedrijf omschakelbaar naar "Vaste onderdrukking"
Configuratie via bedrading
Gedeeltelijke muting
Gereduceerde resolutie, tijdens bedrijf omschakelbaar naar "Vaste onderdrukking"
Koppeling "Elektronische veiligheidsschakeluitgangen"
Koppeling "Veiligheidscircuit met contacten"
MaxiScan
Start-/herstartblokkering (RES)
Tijd gestuurde 2-sensor-muting
Transmissiekanaalomschakeling
Vaste onderdrukking met 1-straal-tolerantie
Vaste onderdrukking zonder tolerantie
Vaste onderdrukking zonder tolerantie, activeerbaar/deactiveerbaar tijdens bedrijf
Type 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Performance Level (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 per uur
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Categorie 4, EN ISO 13849
Resolutie 30 mm
Hoogte veiligheidszone 2.250 mm
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Bluscircuit Kortsluitbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Voedingsspanning UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Stroomopname, max. 150 mA
Beveiliging 2 A middeltraag
Aantal digitale schakelingangen 3 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 18 V
Schakelspanning low, max. 2,5 V
Schakelspanning, typisch 22,5 V
Spanningstype DC
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 1 of 4
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 2 of 5
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 3 of 6
Aantal veiligheidsschakeluitgangen (OSSD's) 2 St.
Type Veiligheidsschakeluitgang OSSD
Spanningstype DC
Stroombelasting, max. 380 mA
Lastinductiviteit 2.000 µH
Lastcapaciteit 0,3 µF
Reststroom, max. 0,2 mA
Reststroom, typisch 0,002 mA
Spanningsval 1,5 V
Schakelprincipe +24 V schakelend
Schakelelement Transistor, PNP
Schakelelement Transistor, PNP
Aanspreektijd 20 ms
Herinschakeltijd 100 ms
Aantal aansluitingen 1 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 8 -polig
Toegestane kabeldoorsnede, typisch 0,25 mm²
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 200 Ω
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 2.316 mm x 35,4 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 2.400 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Montage aan montagezuilen
Type weergave 7-segment display
LED
Aantal LED's 3 St.
Omgevingstemperatuur bedrijf -30 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %