SD4R14-2250E
Veiligheidslichtscherm ontvanger
Productnummer: 67843422
Icon Icon Icon Icon Icon
Lijst met resultaten: 1 producten gevonden
MLC520R14-2250
Artikelnummer: 68002122
  • Serie: MLC 500
  • Resolutie: 14 mm
  • Hoogte veiligheidszone: 2.250 mm
  • Type: 4, IEC/EN IEC 61496
Artikelnummer: 68002122
Verwachte levertijd: 25 werkdagen
Serie SOLID-4
Apparaattype Ontvanger
Applicatie Vingerbescherming
Functiepakket Extended
Functies Automatische start-/herstart
Dynamische beveiligingscontrole (EDM), selecteerbaar
Start-/herstartblokkering (RES), selecteerbaar
Type 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Performance Level (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 8,4E-09 per uur
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Categorie 4, EN ISO 13849
Resolutie 14 mm
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Bluscircuit Inductiebeveiliging
Kortsluitbeveiliging
Ompoolbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Overtemperatuurbeveiliging
Transiëntenbeveiliging
Voedingsspanning UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Stroomopname, max. 110 mA, zonder externe belasting
Beveiliging 2 A middeltraag
Aantal digitale schakelingangen 3 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 17,6 V
Schakelspanning low, max. 2,8 V
Schakelspanning, typisch 24 V
Spanningstype DC
Schakelstroom, max. 15 mA
Functie Besturingsingang start-/herstartblokkering (RES)
Functie Besturingsingang beveiligingscontrole (EDM)
Aantal veiligheidsschakeluitgangen (OSSD's) 2 St.
Aantal digitale schakeluitgangen 1 St.
Type Veiligheidsschakeluitgang OSSD
Schakelspanning, typisch 22 V
Spanningstype DC
Stroombelasting, max. 250 mA
Lastinductiviteit 2.000.000 µH
Lastcapaciteit 0,22 µF
Reststroom, max. 0,02 mA
Reststroom, typisch 0,005 mA
Spanningsval 1,6 V
Schakelprincipe +24 V schakelend
Schakelelement Transistor, PNP
Schakelelement Transistor, PNP
Type Digitale schakeluitgang
Schakelspanning, typisch 22 V
Schakelstroom, max. 80 mA
Functie Meldingsuitgang error
Aanspreektijd 47 ms
Herinschakeltijd 100 ms
Aantal aansluitingen 1 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 8 -polig
Toegestane kabeldoorsnede, typisch 0,25 mm²
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 300 Ω
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 2.325,5 mm x 34,6 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 2.300 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Groefmontage
Montage aan montagezuilen
via optioneel bevestigingsonderdeel
Type weergave 7-segment display
LED
Aantal LED's 2 St.
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -25 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 15 ... 95 %