MLC300T30-2100
Veiligheidslichtscherm zender
Productnummer: 68090321
Verwachte levertijd: 25 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 300
Apparaattype Zender
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Handbescherming
Functies Reikwijdtereductie
Transmissiekanaalomschakeling
Type 2, IEC/EN IEC 61496
SIL 1, IEC 61508
SIL 1, IEC/EN IEC 62061
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Resolutie 30 mm
Hoogte veiligheidszone 2.100 mm
Reikwijdte 0 ... 10 m
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Lichtbron LED, infrarood
Golflengte 940 nm
Gemiddeld vermogen zenddiode 50 µW
Zendsignaalvorm gepulst
LED risicogroep Vrije groep (volgens EN 62471:2008)
Bluscircuit Kortsluitbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Voedingsspanning UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Stroomopname, max. 50 mA
Beveiliging 2 A middeltraag
Aantal digitale schakelingangen 1 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 18 V
Schakelspanning low, max. 2,5 V
Schakelspanning, typisch 22,5 V
Spanningstype DC
Functie Besturingsingang reikwijdtereductie
Aantal aansluitingen 1 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 5 -polig
Toegestane kabeldoorsnede, typisch 0,25 mm²
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 200 Ω
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 2.166 mm x 35,4 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 2.250 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Montage aan montagezuilen
Type weergave LED
Aantal LED's 2 St.
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %