MLC500T14-600G
Veiligheidslichtscherm zender
Productnummer: 68020106
Verwachte levertijd: 25 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 500
Apparaattype Zender
Cascadering Guest
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Vingerbescherming
Type 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Resolutie 14 mm
Hoogte veiligheidszone 600 mm
Reikwijdte 0 ... 6 m
Aantal stralen 60 St.
Lichtbron LED, infrarood
Golflengte 940 nm
Gemiddeld vermogen zenddiode 50 µW
Zendsignaalvorm gepulst
LED risicogroep Vrije groep (volgens EN 62471:2008)
Aantal aansluitingen 1 St.
Functie Cascade-host in
Cascade Middle Guest in
Type aansluiting Kabel met ronde stekker
Kabellengte 330 mm
Materiaal mantel PUR
Kabelkleur zwart
Aderdoorsnede 0,14 mm²
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Kunststof
Aantal polen 8 -polig
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 614 mm x 53 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 723 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %