MLC520R40-1500
Veiligheidslichtscherm ontvanger
Productnummer: 68002415
Verwachte levertijd: 10 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 500
Apparaattype Ontvanger
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Beveiliging van gevarenzones
Handbescherming
Toegangsbeveiliging
Functiepakket Standaard
Functies Beveiligingscontrole (EDM)
Configuratie via bedrading
Start-/herstartblokkering (RES)
Transmissiekanaalomschakeling
Type 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Performance Level (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 per uur
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Categorie 4, EN ISO 13849
Resolutie 40 mm
Hoogte veiligheidszone 1.500 mm
Synchronisatie optisch tussen zender en ontvanger
Bluscircuit Kortsluitbeveiliging
Overspanningsbeveiliging
Voedingsspanning UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Stroomopname, max. 150 mA
Beveiliging 2 A middeltraag
Aantal digitale schakelingangen 3 St.
Type Digitale schakelingang
Schakelspanning high, min. 18 V
Schakelspanning low, max. 2,5 V
Schakelspanning, typisch 22,5 V
Spanningstype DC
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 1 of 4
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 2 of 5
Functie Besturingsingang keuze bedrijfsmodus 3 of 6
Aantal veiligheidsschakeluitgangen (OSSD's) 2 St.
Type Veiligheidsschakeluitgang OSSD
Spanningstype DC
Stroombelasting, max. 380 mA
Lastinductiviteit 2.000 µH
Lastcapaciteit 0,3 µF
Reststroom, max. 0,2 mA
Reststroom, typisch 0,002 mA
Spanningsval 1,5 V
Schakelprincipe +24 V schakelend
Schakelelement Transistor, PNP
Schakelelement Transistor, PNP
Aanspreektijd 14 ms
Herinschakeltijd 100 ms
Aantal aansluitingen 1 St.
Functie Machine-interface
Type aansluiting Ronde stekker
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Metaal
Aantal polen 8 -polig
Toegestane kabeldoorsnede, typisch 0,25 mm²
Lengte aansluitkabel, max. 100 m
Toegestane kabelweerstand bij belasting, max. 200 Ω
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 1.566 mm x 35,4 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 1.650 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Montage aan montagezuilen
Type weergave 7-segment display
LED
Aantal LED's 2 St.
Omgevingstemperatuur bedrijf -30 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %