MLC520R90-1650MG
Veiligheidslichtscherm ontvanger
Productnummer: 68023916
Verwachte levertijd: 25 werkdagen
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Serie MLC 500
Apparaattype Ontvanger
Cascadering Middle Guest
omvat 2 st. schuifmoer BT-NC
Applicatie Beveiliging van gevarenzones
Toegangsbeveiliging
Type 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Performance Level (PL) e, EN ISO 13849-1
Gebruiksduur 20 Jaren, EN ISO 13849-1
Categorie 4, EN ISO 13849
Resolutie 90 mm
Hoogte veiligheidszone 1.650 mm
Aantal stralen 22 St.
Aanspreektijd 5 ms, excl. aanspreektijd van de Host-/Guest-apparaten
Aantal aansluitingen 2 St.
Functie Cascade-host in
Type aansluiting Kabel met ronde stekker
Kabellengte 330 mm
Materiaal mantel PUR
Kabelkleur zwart
Aderdoorsnede 0,14 mm²
Schroefdraadmaat M12
Type male
Materiaal Kunststof
Aantal polen 8 -polig
Functie Cascade Guest uit
Kabellengte 330 mm
Materiaal mantel PUR
Schroefdraadmaat M12
Type female
Materiaal Kunststof
Aantal polen 8 -polig
Afmeting (b x h x l) 29 mm x 1.664 mm x 53 mm
Materiaal behuizing Metaal
Behuizing metaal Aluminium
Materiaal optiekafdekking Kunststof / PMMA
Materiaal eindkappen Zinkspuitgietwerk
Nettogewicht 1.848 g
Kleur behuizing geel, RAL 1021
Type bevestiging Bevestigingshoekprofielen
Draaihouder
Groefmontage
Omgevingstemperatuur bedrijf 0 ... 55 °C
Omgevingstemperatuur opslag -30 ... 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid (niet condenserend) 0 ... 95 %