MLC300T30-2100
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68090321
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 300
Cihaz türü Verici
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
İşlevler Transfer kanalı değişimi
Çalışma mesafesi azaltma
Tip 2, IEC/EN IEC 61496
SIL 1, IEC 61508
SIL 1, IEC/EN IEC 62061
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Çözünürlük 30 mm
Koruma alanı yüksekliği 2.100 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 10 m
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Işık kaynağı LED, kızılötesi
Dalga boyu 940 nm
Orta güçte gönderi diyotu 50 µW
Gönderme sinyali şekli darbeli
LED risk grubu Serbest grup (EN 62471:2008 uyarınca)
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 50 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 1 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi çalışma mesafesi azaltma
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 5 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 2.166 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 2.250 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Gösterge türü LED
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %