MLC500T14-1500H/A
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68016115
Tahmini teslimat süresi: 10 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Verici
Kaskad Host
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Parmak koruması
Tip 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Çözünürlük 14 mm
Koruma alanı yüksekliği 1.500 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 6 m
Işın sayısı 150 Adet
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Işık kaynağı LED, kızılötesi
Dalga boyu 940 nm
Orta güçte gönderi diyotu 50 µW
Gönderme sinyali şekli darbeli
LED risk grubu Serbest grup (EN 62471:2008 uyarınca)
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 26,5 ... 31,6 V
AS-i devresinden akım tüketimi 50 mA
Dijital anahtarlama girişi sayısı 1 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi çalışma mesafesi azaltma
Tür İşte AS Arayüz koruması
İşlev Proses
AS-i Profil S-0.B.F
Slave adresi 1..31 programlanabilir, varsayılan=0
AS-i spesifikasyonuna göre devir süresi Maks. 5 ms ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 5 kutuplu
İşlev Kaskad Guest çıkışı
Kaskad Middle Guest çıkışı
Bağlantı türü Yuvarlak konnektörlü kablo
Kablo uzunluğu 330 mm
Malzeme kılıf PUR
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip dişi
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 1.566 mm x 53 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 1.725 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Gösterge türü LED
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %