MLC500T30-600/A
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68006306
Tahmini teslimat süresi: 10 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Çözünürlük 30 mm
Koruma alanı yüksekliği 600 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 10 m
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 26,5 ... 31,6 V
AS-i devresinden akım tüketimi 50 mA
Dijital anahtarlama girişi sayısı 1 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi çalışma mesafesi azaltma
Tür İşte AS Arayüz koruması
İşlev Proses
AS-i Profil S-0.B.F
Slave adresi 1..31 programlanabilir, varsayılan=0
AS-i spesifikasyonuna göre devir süresi Maks. 5 ms ms
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 5 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 666 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 750 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Döner montaj braketi
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %