MLC500T40-600G
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68020406
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Verici
Kaskad Guest
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
Erişim koruma
Tehlike bölgesi emniyeti
Çözünürlük 40 mm
Koruma alanı yüksekliği 600 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 20 m
Işın sayısı 24 Adet
Bağlantı sayısı 1 Adet
İşlev Kaskad Host girişi
Kaskad Middle Guest girişi
Bağlantı türü Yuvarlak konnektörlü kablo
Kablo uzunluğu 330 mm
Malzeme kılıf PUR
Kablo rengi siyah
İletken enine kesiti 0,14 mm²
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip erkek
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 614 mm x 53 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 723 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %