MLC520R20-300H
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68012203
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Alıcı
Kaskad Host
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 20 mm
Koruma alanı yüksekliği 300 mm
Işın sayısı 24 Adet
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 150 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 3 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 380 mA
Yük endüktivitesi 2.000 µH
Yük kapasitesi 0,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1,5 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Tepki verme süresi 7 ms, artı Middle Guest/Guest cihazlarının tepki verme süreleri
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İşlev Kaskad Guest çıkışı
Kaskad Middle Guest çıkışı
Bağlantı türü Yuvarlak konnektörlü kablo
Kablo uzunluğu 330 mm
Malzeme kılıf PUR
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip dişi
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 366 mm x 53 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 525 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Döner montaj braketi
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %