MLC520R40-1500
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68002415
Tahmini teslimat süresi: 10 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Alıcı
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
Erişim koruma
Tehlike bölgesi emniyeti
İşlev paketi Standart
İşlevler Kablolama ile konfigürasyon
Kontaktör izleme (EDM)
Start/restart kilidi (RES)
Transfer kanalı değişimi
Tip 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 40 mm
Koruma alanı yüksekliği 1.500 mm
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 150 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 3 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 1 veya 4
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 2 veya 5
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 3 veya 6
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 380 mA
Yük endüktivitesi 2.000 µH
Yük kapasitesi 0,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1,5 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Tepki verme süresi 14 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 1.566 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 1.650 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim -30 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %