MLC520R40-750H
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68012407
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Alıcı
Kaskad Host
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
Erişim koruma
Tehlike bölgesi emniyeti
İşlev paketi Standart
İşlevler Kablolama ile konfigürasyon
Kontaktör izleme (EDM)
Start/restart kilidi (RES)
Transfer kanalı değişimi
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 40 mm
Koruma alanı yüksekliği 750 mm
Işın sayısı 30 Adet
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 150 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 3 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 1 veya 4
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 2 veya 5
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 3 veya 6
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 380 mA
Yük endüktivitesi 2.000 µH
Yük kapasitesi 0,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1,5 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Tepki verme süresi 8 ms, artı Middle Guest/Guest cihazlarının tepki verme süreleri
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İşlev Kaskad Guest çıkışı
Kaskad Middle Guest çıkışı
Bağlantı türü Yuvarlak konnektörlü kablo
Kablo uzunluğu 330 mm
Malzeme kılıf PUR
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip dişi
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 816 mm x 53 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 975 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %