MLC520R90-900G
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68021909
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Alıcı
Kaskad Guest
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Erişim koruma
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 90 mm
Koruma alanı yüksekliği 900 mm
Işın sayısı 12 Adet
Tepki verme süresi 3 ms, artı Host/Middle Guest cihazlarının tepki verme süreleri
Bağlantı sayısı 1 Adet
İşlev Kaskad Host girişi
Kaskad Middle Guest girişi
Bağlantı türü Yuvarlak konnektörlü kablo
Kablo uzunluğu 330 mm
Malzeme kılıf PUR
Kablo rengi siyah
İletken enine kesiti 0,14 mm²
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip erkek
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 914 mm x 53 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 1.023 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Döner montaj braketi
Montaj braketi açıları
Somun montajı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %