CPR14-1200-m/R3
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68112437
Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 8 ürün bulundu
MLC510R14-1200
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68001112
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 14 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 1.200 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 5 iş günü
MLC500T14-1200
Emniyet ışık perdesi verici
  • Seri: MLC 500
  • Algılama mesafesi, maks.: 0 ... 6 m
  • Çözünürlük: 14 mm
KD S-M12-8A-P1-100
Bağlantı kablosu
  • Bağlantı: Yuvarlak konnektör, M12
  • Versiyon: dişi
  • Kutup sayısı: 8 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
Hemen mevcuttur
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Bağlantı kablosu
  • Bağlantı: Yuvarlak konnektör, M12  - Yuvarlak konnektör, M12
  • Bağlantı01, versiyon: eksenel, dişi
  • Bağlantı1, kutup sayısı: 5 Adet
  • Bağlantı02, versiyon: eksenel, erkek
Hemen mevcuttur
KD S-M12-5A-P1-100
  • Versiyon: dişi
  • Kutup sayısı: 5 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Susturma arayüzü
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • İşlevler: dizi kontrollü2 sensör susturması
  • Kontaklar: OSSD’ler
MSI-SR4B-01
Emniyet rölesi
  • Uygulama: ACİL DURDURMA elektrik devreleri
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • Terminal türü: Vidalıterminal
  • İşlevler: Çapraz devre denetimi
BT-MSI-MD-FB-L
Tutucu
  • Montajünitesinin uygulanması: AçıL biçiminde
  • Montaj braketinin türü, cihaz tarafı: vidalanabilir
  • Montaj braketinin türü, tesis tarafı: Geçişmontaj braketi
  • Montajünitesinin malzemesi: Metal
Seri COMPACTplus
Cihaz türü Alıcı
Uygulama Parmak koruması
İşlev paketi Susturma
İşlevler Susturmayı yeniden başlatma geçersiz kılma fonksiyonu
zaman kontrollü 2 sensör susturması
zaman kumandalı 4 sensör susturması
Tip 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 14 mm
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Aşırı sıcaklık koruması
Endüksiyon koruması
Geçici koruması
Kısa devre koruması
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 160 mA, harici yüksüz
Artık dalgalanma -5 ... 5 %
Sigorta maks. 4 A orta hız harici
Dijital anahtarlama girişi sayısı 10 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18,2 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 20 mA
Giriş direnci 1.200 Ω
İşlev Programlanabilir
İşlev Programlanabilir
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Dijital anahtarlama çıkışı sayısı 5 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Voltaj türü AC/DC
Akım gerilimi, maks. 3.000 mA
Anahtarlama elemanı Röle, Normalde açık kontak
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 60 mA
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
İşlev Sinyal çıkışı programlanabilir
Anahtarlama elemanı Transistör, NPN
Anahtarlama prensibi 0 V anahtarlama
Tepki verme süresi 43 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
İşlev Makine arayüzü
Bağlantı türü Brad Harrison konnektörü (MIN Serisi)
Vida dişi büyüklüğü MIN serisi
Tip erkek
Malzeme Metal
Kutup sayısı 12 kutuplu
İşlev Yerel arayüz
Bağlantı türü Yuvarlak konnektör
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip dişi
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 10 Ω
Ölçü (G x Y x U) 52 mm x 1.334 mm x 55 mm
Malzeme gövde Metal
Metal gövde Alüminyum
Malzeme lens kapağı Plastik / PMMA
Malzeme uç kapaklar Plastik
Net ağırlık 3.500 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Somun montajı
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 4 Adet
Konfigürasyon/parametrelendirme türü Anahtar
Yazılım
Kumanda elemanları Bakım arayüzü üzerinden
Sürgü anahtarı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 50 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %