CPR14-1800-b/T4
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68118423
Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 3 ürün bulundu
MLC530R14-1800
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68003118
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 14 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 1.800 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
MLC500T14-1800
Emniyet ışık perdesi verici
  • Seri: MLC 500
  • Algılama mesafesi, maks.: 0 ... 6 m
  • Çözünürlük: 14 mm
Tahmini teslimat süresi: 10 iş günü
KD S-M12-8A-P1-100
Bağlantı kablosu
  • Bağlantı: Yuvarlak konnektör, M12
  • Versiyon: dişi
  • Kutup sayısı: 8 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
Hemen mevcuttur
Seri COMPACTplus
Cihaz türü Alıcı
Uygulama Parmak koruması
İşlev paketi Körleme
İşlevler 1 ışın azaltılmış çözünürlük
2 ışın azaltılmış çözünürlük
Sabit körleme ayarlanabilir
Start/restart kilidi (RES), seçilebilir
Yüzen körleme öğretilebilir
ek 2 kanallı kapatma devresi
Tip 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 14 mm
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Aşırı sıcaklık koruması
Endüksiyon koruması
Geçici koruması
Kısa devre koruması
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 160 mA, harici yüksüz
Artık dalgalanma -5 ... 5 %
Sigorta maks. 4 A orta hız harici
Dijital anahtarlama girişi sayısı 10 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18,2 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 20 mA
Giriş direnci 1.200 Ω
İşlev Programlanabilir
İşlev Programlanabilir
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Dijital anahtarlama çıkışı sayısı 5 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Anahtarlama voltajı, tip. 23 V
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 650 mA
Yük endüktivitesi 2.200.000 µH
Yük kapasitesi 3,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, Puşpul
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Anahtarlama akımı, maks. 60 mA
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
İşlev Sinyal çıkışı programlanabilir
Anahtarlama elemanı Transistör, NPN
Anahtarlama prensibi 0 V anahtarlama
Tepki verme süresi 41 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İşlev Yerel arayüz
Bağlantı türü Yuvarlak konnektör
Vida dişi büyüklüğü M12
Tip dişi
Malzeme Plastik
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 1.000 Ω
Ölçü (G x Y x U) 52 mm x 1.934 mm x 55 mm
Malzeme gövde Metal
Metal gövde Alüminyum
Malzeme lens kapağı Plastik / PMMA
Malzeme uç kapaklar Plastik
Net ağırlık 5.100 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Somun montajı
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 4 Adet
Konfigürasyon/parametrelendirme türü Anahtar
Tanıtma
Yazılım
Kumanda elemanları SafetyKey
Sürgü anahtarı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 50 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %