CPR50-1650-m/R1
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68516439
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 8 ürün bulundu
MLC510R40-1650
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68001416
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 40 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 1.650 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 5 iş günü
MLC500T40-1650
  • Algılama mesafesi, maks.: 0 ... 20 m
  • Çözünürlük: 40 mm
  • Kutup sayısı: 8 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
Hemen mevcuttur
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Bağlantı kablosu
  • Bağlantı: Yuvarlak konnektör, M12  - Yuvarlak konnektör, M12
  • Bağlantı01, versiyon: eksenel, dişi
  • Bağlantı1, kutup sayısı: 5 Adet
  • Bağlantı02, versiyon: eksenel, erkek
  • Kutup sayısı: 5 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Susturma arayüzü
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • İşlevler: dizi kontrollü2 sensör susturması
  • Kontaklar: OSSD’ler
MSI-SR4B-01
Emniyet rölesi
  • Uygulama: ACİL DURDURMA elektrik devreleri
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • Terminal türü: Vidalıterminal
  • İşlevler: Çapraz devre denetimi
BT-MSI-MD-FB-L
Tutucu
  • Montajünitesinin uygulanması: AçıL biçiminde
  • Montaj braketinin türü, cihaz tarafı: vidalanabilir
  • Montaj braketinin türü, tesis tarafı: Geçişmontaj braketi
  • Montajünitesinin malzemesi: Metal
Tehlike bölgesi emniyeti
İşlev paketi Susturma
İşlevler Susturmayı yeniden başlatma geçersiz kılma fonksiyonu
zaman kontrollü 2 sensör susturması
zaman kumandalı 4 sensör susturması
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 50 mm
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 160 mA, harici yüksüz
Artık dalgalanma -5 ... 5 %
Sigorta maks. 4 A orta hız harici
Dijital anahtarlama girişi sayısı 10 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18,2 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 20 mA
Giriş direnci 1.200 Ω
Voltaj türü AC/DC
Akım gerilimi, maks. 3.000 mA
Anahtarlama elemanı Röle, Normalde açık kontak
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 60 mA
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
İşlev Sinyal çıkışı programlanabilir
Anahtarlama elemanı Transistör, NPN
Anahtarlama prensibi 0 V anahtarlama
Tepki verme süresi 26 ms
İşlev Makine arayüzü
Bağlantı türü Terminal
Kablo rakoru M25
Kutup sayısı 14 kutuplu
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,75 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 10 Ω
Ölçü (G x Y x U) 52 mm x 1.784 mm x 55 mm
Malzeme uç kapaklar Plastik
Net ağırlık 4.700 g
Yazılım
Kumanda elemanları Bakım arayüzü üzerinden
Sürgü anahtarı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 50 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %