CPR50-600-b/R1
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68506429
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 5 ürün bulundu
MLC530R40-600
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68003406
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 40 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 600 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
MLC500T40-600
  • Algılama mesafesi, maks.: 0 ... 20 m
  • Çözünürlük: 40 mm
Tahmini teslimat süresi: 5 iş günü
  • Kutup sayısı: 8 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
  • Kutup sayısı: 5 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
Hemen mevcuttur
MSI-SR4B-01
Emniyet rölesi
  • Uygulama: ACİL DURDURMA elektrik devreleri
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • Terminal türü: Vidalıterminal
  • İşlevler: Çapraz devre denetimi
Tehlike bölgesi emniyeti
İşlev paketi Körleme
İşlevler 1 ışın azaltılmış çözünürlük
2 ışın azaltılmış çözünürlük
Sabit körleme ayarlanabilir
Start/restart kilidi (RES), seçilebilir
Susturmayı yeniden başlatma geçersiz kılma fonksiyonu
Yüzen körleme öğretilebilir
ek 2 kanallı kapatma devresi
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,26E-08 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 50 mm
Koruma alanı yüksekliği 600 mm
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 160 mA, harici yüksüz
Artık dalgalanma -5 ... 5 %
Sigorta maks. 4 A orta hız harici
Dijital anahtarlama girişi sayısı 10 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18,2 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 20 mA
Giriş direnci 1.200 Ω
Voltaj türü AC/DC
Akım gerilimi, maks. 3.000 mA
Anahtarlama elemanı Röle, Normalde açık kontak
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 60 mA
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
İşlev Sinyal çıkışı programlanabilir
Anahtarlama elemanı Transistör, NPN
Anahtarlama prensibi 0 V anahtarlama
Tepki verme süresi 20 ms
İşlev Makine arayüzü
Bağlantı türü Terminal
Kablo rakoru M25
Kutup sayısı 14 kutuplu
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,75 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 10 Ω
Ölçü (G x Y x U) 52 mm x 734 mm x 55 mm
Malzeme uç kapaklar Plastik
Net ağırlık 1.900 g
Tanıtma
Yazılım
Kumanda elemanları SafetyKey
Sürgü anahtarı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 50 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %