CPR90-750-m/T3
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68907432
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 7 ürün bulundu
MLC510R90-750
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68001907
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 90 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 750 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
MLC500T90-750
Emniyet ışık perdesi verici
  • Seri: MLC 500
  • Algılama mesafesi, maks.: 0 ... 20 m
  • Çözünürlük: 90 mm
  • Kutup sayısı: 8 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
Hemen mevcuttur
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Bağlantı kablosu
  • Bağlantı: Yuvarlak konnektör, M12  - Yuvarlak konnektör, M12
  • Bağlantı01, versiyon: eksenel, dişi
  • Bağlantı1, kutup sayısı: 5 Adet
  • Bağlantı02, versiyon: eksenel, erkek
Hemen mevcuttur
KD S-M12-5A-P1-100
  • Versiyon: dişi
  • Kutup sayısı: 5 Adet
  • Kablo uzunluğu: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Susturma arayüzü
  • Tekrar başlatma: Otomatik
  • İşlevler: dizi kontrollü2 sensör susturması
  • Kontaklar: OSSD’ler
BT-MSI-MD-FB-L
Tutucu
  • Montajünitesinin uygulanması: AçıL biçiminde
  • Montaj braketinin türü, cihaz tarafı: vidalanabilir
  • Montaj braketinin türü, tesis tarafı: Geçişmontaj braketi
  • Montajünitesinin malzemesi: Metal
Seri COMPACTplus
Cihaz türü Alıcı
Uygulama Erişim koruma
Tehlike bölgesi emniyeti
İşlev paketi Susturma
İşlevler Susturmayı yeniden başlatma geçersiz kılma fonksiyonu
zaman kontrollü 2 sensör susturması
zaman kumandalı 4 sensör susturması
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,26E-08 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 90 mm
Koruma alanı yüksekliği 750 mm
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 160 mA, harici yüksüz
Artık dalgalanma -5 ... 5 %
Sigorta maks. 4 A orta hız harici
Dijital anahtarlama girişi sayısı 10 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18,2 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 20 mA
Giriş direnci 1.200 Ω
Anahtarlama voltajı, tip. 23 V
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 650 mA
Yük endüktivitesi 2.200.000 µH
Yük kapasitesi 3,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, Puşpul
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Anahtarlama akımı, maks. 60 mA
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
İşlev Sinyal çıkışı programlanabilir
Anahtarlama elemanı Transistör, NPN
Anahtarlama prensibi 0 V anahtarlama
Tepki verme süresi 6 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 2 Adet
İşlev Makine arayüzü
Bağlantı türü Brad Harrison konnektörü (MIN Serisi)
Vida dişi büyüklüğü MIN serisi
Tip erkek
Malzeme Metal
Kutup sayısı 7 kutuplu
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 1.000 Ω
Ölçü (G x Y x U) 52 mm x 884 mm x 55 mm
Malzeme uç kapaklar Plastik
Net ağırlık 2.300 g
Yazılım
Kumanda elemanları Bakım arayüzü üzerinden
Sürgü anahtarı
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 50 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %