SD4R14-2250E
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 67843422
Icon Icon Icon Icon Icon
Sonuç listesi: 1 ürün bulundu
MLC520R14-2250
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68002122
  • Seri: MLC 500
  • Çözünürlük: 14 mm
  • Koruma alanıyüksekliği: 2.250 mm
  • Tip: 4, IEC/EN IEC 61496
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Seri SOLID-4
Cihaz türü Alıcı
Uygulama Parmak koruması
İşlev paketi Uzatılmış
İşlevler Dinamik kontaktör izleme (EDM), seçilebilir
Otomatik start/restart
Start/restart kilidi (RES), seçilebilir
Tip 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 8,4E-09 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 14 mm
Senkronizasyon verici ile alıcı arasında optik
Koruma devresi Aşırı gerilim koruması
Aşırı sıcaklık koruması
Endüksiyon koruması
Geçici koruması
Kısa devre koruması
Ters kutup koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 110 mA, harici yüksüz
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 3 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 17,6 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,8 V
Anahtarlama voltajı, tip. 24 V
Voltaj türü DC
Anahtarlama akımı, maks. 15 mA
İşlev Kontrol girişi start/restart kilidi (RES)
İşlev Kontrol girişi kontaktör izleme (EDM)
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Dijital anahtarlama çıkışı sayısı 1 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Anahtarlama voltajı, tip. 22 V
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 250 mA
Yük endüktivitesi 2.000.000 µH
Yük kapasitesi 0,22 µF
Artık akım, maks. 0,02 mA
Artık akım, tip. 0,005 mA
Voltaj düşmesi 1,6 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Tür Dijital anahtarlama çıkışı
Anahtarlama voltajı, tip. 22 V
Anahtarlama akımı, maks. 80 mA
İşlev Sinyal çıkışı hata
Tepki verme süresi 47 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 300 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 2.325,5 mm x 34,6 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 2.300 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Somun montajı
opsiyonel montaj ünitesi üzerinden
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -25 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 15 ... 95 %