MLC502T14-1800
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68008118
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Parmak koruması
İşlevler Test sinyali girişi
Transfer kanalı değişimi
Çözünürlük 14 mm
Koruma alanı yüksekliği 1.800 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 6 m
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 50 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 1 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Test sinyali girişi
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 5 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 1.866 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 1.950 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Döner montaj braketi
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim -30 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %