MLC502T20-750
Emniyet ışık perdesi verici
Ürün numarası: 68008207
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Uygulama Eldiven
İşlevler Test sinyali girişi
Transfer kanalı değişimi
Çözünürlük 20 mm
Koruma alanı yüksekliği 750 mm
Çalışma mesafesi 0 ... 15 m
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 50 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 1 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Test sinyali girişi
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 5 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 816 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 900 g
Gövde rengi sarı, RAL 1021
Montaj braketi türü Cihaz kolonuna montaj
Döner montaj braketi
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim -30 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %