MLC510R90-900/A
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68007909
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Erişim koruma
Tehlike bölgesi emniyeti
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 90 mm
Koruma alanı yüksekliği 900 mm
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 26,5 ... 31,6 V
AS-i devresinden akım tüketimi 150 mA
Tepki verme süresi 4 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Tür İşte AS Arayüz koruması
İşlev Proses
AS-i Profil S-0.B.F
Slave adresi 1..31 programlanabilir, varsayılan=0
AS-i spesifikasyonuna göre devir süresi Maks. 5 ms ms
Kutup sayısı 5 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 966 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 1.050 g
LED sayısı 2 Adet
Ortam sıcaklığı işletim 0 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %