MLC530R30-2250
Emniyet ışık perdesi alıcı
Ürün numarası: 68003322
Tahmini teslimat süresi: 25 iş günü
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seri MLC 500
Cihaz türü Alıcı
içeriği 2 adet somun taşı BT-NC
Uygulama Eldiven
İşlev paketi Uzatılmış
İşlevler 1 ışın toleransıyla sabit körleme
Azaltılmış çözünürlük, "Sabit kö rleme" işletimine değiştirme yapılabilir
Entegrasyon "Elektronik güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışları"
Entegrasyon "Kontak takılı emniyet devresi"
Kablolama ile konfigürasyon
Kısmi susturma
MaxiScan
Start/restart kilidi (RES)
Toleranssız sabit körleme
Toleranssız sabit körleme, işletmede aktifleştirilebilir/devre dışı bırakılabilir
Transfer kanalı değişimi
Yüzen/sabit körleme kombinasyonu, çalışma esnasında "Sabit körlemeye" değiştirme yapılabilir
Yüzen körleme, çalışma esnasında "Sabit körlemeye" değiştirme yapılabilir
zaman kontrollü 2 sensör susturması
Tip 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Performans Düzeyi (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 Saatte
Kullanım süresi 20 Yıllar, EN ISO 13849-1
Kategori 4, EN ISO 13849
Çözünürlük 30 mm
Koruma alanı yüksekliği 2.250 mm
Kısa devre koruması
Besleme gerilimi UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Akım tüketimi, maks. 150 mA
Sigorta 2 A orta hız
Dijital anahtarlama girişi sayısı 3 Adet
Tür Dijital anahtarlama girişi
Anahtarlama voltajı yüksek, min. 18 V
Anahtarlama voltajı düşük, maks. 2,5 V
Anahtarlama voltajı, tip. 22,5 V
Voltaj türü DC
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 1 veya 4
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 2 veya 5
İşlev Kontrol girişi seçimi işletim türü 3 veya 6
Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı sayısı (OSSD’ler) 2 Adet
Tür Güvenlikle ilişkili anahtarlama çıkışı OSSD
Voltaj türü DC
Akım gerilimi, maks. 380 mA
Yük endüktivitesi 2.000 µH
Yük kapasitesi 0,3 µF
Artık akım, maks. 0,2 mA
Artık akım, tip. 0,002 mA
Voltaj düşmesi 1,5 V
Anahtarlama prensibi +24 V anahtarlama
Anahtarlama elemanı Transistör, PNP
Tepki verme süresi 20 ms
Tekrar açılma süresi 100 ms
Bağlantı sayısı 1 Adet
Malzeme Metal
Kutup sayısı 8 kutuplu
İzin verilen iletken kesiti, tip. 0,25 mm²
Bağlantı kablosu uzunluğu, maks. 100 m
İzin verilen kablo bağlantısı direnci, maks. 200 Ω
Ölçü (G x Y x U) 29 mm x 2.316 mm x 35,4 mm
Malzeme uç kapaklar Çinko baskı döküm
Net ağırlık 2.400 g
Somun montajı
Gösterge türü 7 segmentli ekran
LED
LED sayısı 3 Adet
Ortam sıcaklığı işletim -30 ... 55 °C
Ortam sıcaklığı depolama -30 ... 70 °C
Bağıl hava nemliliği (yoğuşmasız) 0 ... 95 %