MLC301T40-750
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68094407
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 300
Rodzaj urządzenia Nadajniki
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dostępu
Ochrona dłoni
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Funkcje Przełączanie kanału transmisji
Redukcja zasięgu
Rozdzielczość 40 mm
Wysokość pola ochronnego 750 mm
Zasięg 0 ... 20 m
Synchronizacja optyczny między nadajnikiem a odbiornikiem
Źródło światła LED, Podczerwień
Długość fal świetlnych 940 nm
Średnia moc diody nadawania 50 µW
Forma sygnału wysyłanego impulsowy
Grupa ryzyka LED Wolna grupa (według EN 62471:2008)
Okablowanie ochronne Ochrona przeciwprzepięciowa
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 50 mA
Zabezpieczenie 2 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 1 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Rodzaj napięcia DC
Funkcja Wejście sterujące redukcji zasięgów
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 4 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 816 mm x 35,4 mm
Masa netto 900 g
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %