MLC310R90-1500
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68091915
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 300
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dostępu
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Pakiet funkcji Basic
Funkcje Automatyczne uruchomienie/ponowne uruchomienie
Przełączanie kanału transmisji
SIL 1, IEC/EN IEC 62061
Poziom wydajności (PL) c, EN ISO 13849-1
PFHD 5,06E-08 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 2, EN ISO 13849
Rozdzielczość 90 mm
Wysokość pola ochronnego 1.500 mm
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 150 mA
Zabezpieczenie 2 A średnioczuły
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Rodzaj napięcia DC
Obciążenie prądem, maks. 380 mA
Indukcyjność obciążenia 2.000 µH
Pojemność obciążenia 0,3 µF
Prąd resztkowy, maks. 0,2 mA
Prąd resztkowy, typ. 0,002 mA
Spadek napięcia 1,5 V
Zasada przełączania +24 V przełączający
Element przełączający Tranzystor, PNP
Czas reakcji 6 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 5 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 1.566 mm x 35,4 mm
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy -15 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %