MLC500T14-1500G
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68020115
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 500
Rodzaj urządzenia Nadajniki
Kaskadowanie Guest
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona palców
Typ 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Rozdzielczość 14 mm
Wysokość pola ochronnego 1.500 mm
Zasięg 0 ... 6 m
Liczba wiązek 150 Piece(s)
Źródło światła LED, Podczerwień
Długość fal świetlnych 940 nm
Średnia moc diody nadawania 50 µW
Forma sygnału wysyłanego impulsowy
Grupa ryzyka LED Wolna grupa (według EN 62471:2008)
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Funkcja Kaskada Host In
Kaskada Middle Guest In
Rodzaj przyłącza Przewód z wtyczką okrągłą
Długość przewodu 330 mm
Materiał płaszcza PUR
Kolor przewodu czarny
Przekrój żyły 0,14 mm²
Rozmiar gwintu M12
Typ male
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 1.514 mm x 53 mm
Kolor obudowy żółty, RAL 1021
Rodzaj mocowania Kątowniki montażowe
Montaż w rowkach
Uchwyt obrotowy
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %