MLC500T20-150/A
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68006201
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dłoni
Rozdzielczość 20 mm
Wysokość pola ochronnego 150 mm
Zasięg 0 ... 15 m
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 26,5 ... 31,6 V
Pobór prądu z obwodu AS‑i 50 mA
Liczba cyfrowych wejść przełączających 1 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 5 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 216 mm x 35,4 mm
Masa netto 300 g
Kolor obudowy żółty, RAL 1021
Rodzaj mocowania Kątowniki montażowe
Montaż na kolumnie montażowej
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %