MLC500T40-450H/A
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68016404
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 500
Rodzaj urządzenia Nadajniki
Kaskadowanie Host
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dostępu
Ochrona dłoni
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Rozdzielczość 40 mm
Wysokość pola ochronnego 450 mm
Zasięg 0 ... 20 m
Liczba wiązek 18 Piece(s)
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 26,5 ... 31,6 V
Pobór prądu z obwodu AS‑i 50 mA
Liczba cyfrowych wejść przełączających 1 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Rodzaj napięcia DC
Funkcja Wejście sterujące redukcji zasięgów
Rodzaj Interfejs AS Safety at Work
Funkcja Proces
Profil AS‑i S-0.B.F
Adres elementu podporządkowanego 1..31 programowalny, default=0
Czas cyklu według specyfikacji AS-i maks. 5 ms ms
Liczba przyłączy 2 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 5 -pin
Funkcja Kaskada Guest Out
Kaskada Middle Guest Out
Rodzaj przyłącza Przewód z wtyczką okrągłą
Długość przewodu 330 mm
Materiał płaszcza PUR
Rozmiar gwintu M12
Typ female
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 516 mm x 53 mm
Masa netto 675 g
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %