MLC520R30-1350H
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68012313
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 500
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
Kaskadowanie Host
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dłoni
Pakiet funkcji Standard
Funkcje Blokada uruchomienia/ponownego uruchomienia (RES)
Konfiguracja przez okablowanie
Kontrola styczników (EDM)
Przełączanie kanału transmisji
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 30 mm
Wysokość pola ochronnego 1.350 mm
Liczba wiązek 54 Piece(s)
Synchronizacja optyczny między nadajnikiem a odbiornikiem
Okablowanie ochronne Ochrona przeciwprzepięciowa
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 150 mA
Zabezpieczenie 2 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 3 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Rodzaj napięcia DC
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 1 lub 4
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 2 lub 5
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 3 lub 6
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Rodzaj napięcia DC
Obciążenie prądem, maks. 380 mA
Indukcyjność obciążenia 2.000 µH
Pojemność obciążenia 0,3 µF
Prąd resztkowy, maks. 0,2 mA
Prąd resztkowy, typ. 0,002 mA
Spadek napięcia 1,5 V
Zasada przełączania +24 V przełączający
Element przełączający Tranzystor, PNP
Czas reakcji 13 ms, plus czasy reakcji urządzeń Middle Guest/Guest
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 2 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 8 -pin
Funkcja Kaskada Guest Out
Kaskada Middle Guest Out
Rodzaj przyłącza Przewód z wtyczką okrągłą
Długość przewodu 330 mm
Materiał płaszcza PUR
Rozmiar gwintu M12
Typ female
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 1.416 mm x 53 mm
Uchwyt obrotowy
Rodzaj wskazania 7-segmentowy wyświetlacz
LED
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %