MLC520R90-1650MG
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68023916
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 500
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
Kaskadowanie Middle Guest
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dostępu
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 90 mm
Wysokość pola ochronnego 1.650 mm
Liczba wiązek 22 Piece(s)
Czas reakcji 5 ms, plus czasy reakcji urządzeń Host/Guest
Liczba przyłączy 2 Piece(s)
Funkcja Kaskada Host In
Rodzaj przyłącza Przewód z wtyczką okrągłą
Długość przewodu 330 mm
Materiał płaszcza PUR
Kolor przewodu czarny
Przekrój żyły 0,14 mm²
Rozmiar gwintu M12
Typ male
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Funkcja Kaskada Guest Out
Długość przewodu 330 mm
Materiał płaszcza PUR
Rozmiar gwintu M12
Typ female
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 1.664 mm x 53 mm
Uchwyt obrotowy
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %