CPR50-1050-b/R1
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68510429
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Lista wyników: znaleziono 5 produktów
MLC530R40-1050
Numer artykułu: 68003410
  • Seria: MLC 500
  • Rozdzielczość: 40 mm
  • Wysokośćpola ochronnego: 1.050 mm
  • Typ: 4, IEC/EN IEC 61496
Numer artykułu: 68003410
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
MLC500T40-1050
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
  • Seria: MLC 500
  • Zasięg, maks.: 0 ... 20 m
  • Rozdzielczość: 40 mm
Czas dostawy ok. 10 dni roboczych
KD S-M12-8A-P1-100
Kabel przyłączeniowy
  • Przyłącze: Wtyczki okrągłe, M12
  • Wersja: osiowy, female
  • Liczba pinów: 8 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
Dostępność od ręki
KD S-M12-5A-P1-100
Kabel przyłączeniowy
  • Wersja: osiowy, female
  • Liczba pinów: 5 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
Dostępność od ręki
MSI-SR4B-01
Zabezpieczające urządzenie sterownicze
  • Aplikacja: Obwody wyłączenia awaryjnego
  • Ponowne uruchomienie: automatic
  • Rodzaj zacisku: Zaciskśrubowy
  • Funkcje: Kontrola międzyobwodowa
Seria COMPACTplus
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
Aplikacja Ochrona dostępu
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Pakiet funkcji Wygaszanie
Funkcje 1-wiązkowa zredukowana rozdzielczość
2-wiązkowa zredukowana rozdzielczość
Blokada startu/restartu (RES), do wyboru
Funkcja ponownego uruchomienia nadpisania mutingu
Konfigurowalne wygaszanie ruchome
Konfigurowalne wygaszanie stałe
dodatkowy 2-kanałowy obwód wyłączający
Typ 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 50 mm
Synchronizacja optyczny między nadajnikiem a odbiornikiem
Okablowanie ochronne Ochrona przeciwindukcyjna
Ochrona przeciwprzepięciowa
Ochrona przecizwarciowa
Ochrona przed zamianą biegunów
Ochrona przejściowa
Ochrona termiczna
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 160 mA, bez zewnętrznego obciążenia
Tętnienie resztkowe -5 ... 5 %
Zabezpieczenie zewnętrzny z maks. 4 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 10 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18,2 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 24 V
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 20 mA
Opór wejściowy 1.200 Ω
Funkcja programowalny
Funkcja programowalny
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Liczba cyfrowych wyjść przełączających 5 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Rodzaj napięcia AC/DC
Obciążenie prądem, maks. 3.000 mA
Element przełączający Przekaźniki, Styk normalnie otwarty
Rodzaj Cyfrowe wyjście przełączające
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 60 mA
Element przełączający Tranzystor, PNP
Zasada przełączania +24 V przełączający
Funkcja Wyjście sygnalizacyjne programowalne
Element przełączający Tranzystor, NPN
Zasada przełączania 0 V przełączający
Czas reakcji 23 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 2 Piece(s)
Funkcja Interfejs maszynowy
Rodzaj przyłącza Zaciski
Śrubunek kablowy M25
Liczba pinów 14 -pin
Funkcja Interfejs lokalny
Rodzaj przyłącza Wtyczki okrągłe
Rozmiar gwintu M12
Typ female
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,75 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 10 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 52 mm x 1.184 mm x 55 mm
Materiał obudowy Metal
Obudowa metalowa Aluminium
Materiał osłony obiektywu Tworzywo sztuczne / PMMA
Materiał pokryw końcowych Tworzywo sztuczne
Masa netto 3.100 g
Kolor obudowy żółty, RAL 1021
Rodzaj mocowania Montaż w rowkach
Rodzaj wskazania 7-segmentowy wyświetlacz
LED
Liczba LED 4 Piece(s)
Rodzaj konfiguracji/parametryzacji Oprogramowanie
Przełączniki
Przyuczanie
Elementy sterujące Przełączniki suwakowe
SafetyKey
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 50 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -25 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 15 ... 95 %