CPR50-1350-m/T3
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68513432
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Lista wyników: znaleziono 7 produktów
MLC510R40-1350
Numer artykułu: 68001413
  • Seria: MLC 500
  • Rozdzielczość: 40 mm
  • Wysokośćpola ochronnego: 1.350 mm
  • Typ: 4, IEC/EN IEC 61496
Numer artykułu: 68001413
Czas dostawy ok. 5 dni roboczych
MLC500T40-1350
Nadajnik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
  • Seria: MLC 500
  • Zasięg, maks.: 0 ... 20 m
  • Rozdzielczość: 40 mm
KD S-M12-8A-P1-100
Kabel przyłączeniowy
  • Przyłącze: Wtyczki okrągłe, M12
  • Wersja: osiowy, female
  • Liczba pinów: 8 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
Dostępność od ręki
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Kabel łączący
  • Przyłącze: Wtyczki okrągłe, M12  - Wtyczki okrągłe, M12
  • Przyłącze 01, wersja: osiowy, female
  • Przyłącze 1, liczba biegunów: 5 Piece(s)
  • Przyłącze 02, wersja: osiowy, male
Dostępność od ręki
KD S-M12-5A-P1-100
Kabel przyłączeniowy
  • Wersja: osiowy, female
  • Liczba pinów: 5 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Interfejs mutingu
  • Ponowne uruchomienie: automatic
  • Funkcje: sterowany sekwencyjnie muting 2-czujnikowy
  • Styki: OSSD
BT-MSI-MD-FB-L
Uchwyt
  • Wersja elementu mocującego: Kątowniki kształt L
  • Rodzaj mocowania, po stronie urządzenia: przykręcany
  • Rodzaj mocowania, po stronie instalacji: Mocowanie przelotowe
  • Materiałelementu mocującego: Metal
Seria COMPACTplus
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
Aplikacja Ochrona dostępu
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Pakiet funkcji Muting
Funkcje Funkcja ponownego uruchomienia nadpisania mutingu
Sterowany czasowo 4-czujnikowy układ mutingu
sterowany czasowo muting 2-czujnikowy
Typ 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 50 mm
Synchronizacja optyczny między nadajnikiem a odbiornikiem
Okablowanie ochronne Ochrona przeciwindukcyjna
Ochrona przeciwprzepięciowa
Ochrona przecizwarciowa
Ochrona przed zamianą biegunów
Ochrona przejściowa
Ochrona termiczna
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 160 mA, bez zewnętrznego obciążenia
Tętnienie resztkowe -5 ... 5 %
Zabezpieczenie zewnętrzny z maks. 4 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 10 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18,2 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 24 V
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 20 mA
Opór wejściowy 1.200 Ω
Funkcja programowalny
Funkcja programowalny
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Liczba cyfrowych wyjść przełączających 5 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Napięcie przełączające, typ. 23 V
Rodzaj napięcia DC
Obciążenie prądem, maks. 650 mA
Indukcyjność obciążenia 2.200.000 µH
Pojemność obciążenia 3,3 µF
Prąd resztkowy, maks. 0,2 mA
Prąd resztkowy, typ. 0,002 mA
Spadek napięcia 1 V
Zasada przełączania +24 V przełączający
Element przełączający Tranzystor, Push-pull
Rodzaj Cyfrowe wyjście przełączające
Prąd przełączający, maks. 60 mA
Element przełączający Tranzystor, PNP
Funkcja Wyjście sygnalizacyjne programowalne
Element przełączający Tranzystor, NPN
Zasada przełączania 0 V przełączający
Czas reakcji 9 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 2 Piece(s)
Funkcja Interfejs maszynowy
Rodzaj przyłącza Wtyczki Brad Harrison (MIN Series)
Rozmiar gwintu MIN series
Typ male
Materiał Metal
Liczba pinów 7 -pin
Funkcja Interfejs lokalny
Rodzaj przyłącza Wtyczki okrągłe
Rozmiar gwintu M12
Typ female
Materiał Tworzywo sztuczne
Liczba pinów 8 -pin
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 1.000 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 52 mm x 1.484 mm x 55 mm
Materiał obudowy Metal
Obudowa metalowa Aluminium
Materiał osłony obiektywu Tworzywo sztuczne / PMMA
Materiał pokryw końcowych Tworzywo sztuczne
Masa netto 3.900 g
Kolor obudowy żółty, RAL 1021
Rodzaj mocowania Montaż w rowkach
Rodzaj wskazania 7-segmentowy wyświetlacz
LED
Liczba LED 4 Piece(s)
Rodzaj konfiguracji/parametryzacji Oprogramowanie
Przełączniki
Elementy sterujące Przełączniki suwakowe
przez interfejs serwisowy
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 50 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -25 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 15 ... 95 %