CPR50-1650-m/R1
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68516439
Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Lista wyników: znaleziono 8 produktów
MLC510R40-1650
Numer artykułu: 68001416
  • Seria: MLC 500
  • Rozdzielczość: 40 mm
  • Wysokośćpola ochronnego: 1.650 mm
  • Typ: 4, IEC/EN IEC 61496
Numer artykułu: 68001416
Czas dostawy ok. 5 dni roboczych
MLC500T40-1650
  • Zasięg, maks.: 0 ... 20 m
  • Rozdzielczość: 40 mm
  • Liczba pinów: 8 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
Dostępność od ręki
KDS S-M12-5A-M12-5A-P1-006
Kabel łączący
  • Przyłącze: Wtyczki okrągłe, M12  - Wtyczki okrągłe, M12
  • Przyłącze 01, wersja: osiowy, female
  • Przyłącze 1, liczba biegunów: 5 Piece(s)
  • Przyłącze 02, wersja: osiowy, male
  • Liczba pinów: 5 Piece(s)
  • Długośćprzewodu: 10.000 mm
MSI-MD-FB
Interfejs mutingu
  • Ponowne uruchomienie: automatic
  • Funkcje: sterowany sekwencyjnie muting 2-czujnikowy
  • Styki: OSSD
MSI-SR4B-01
Zabezpieczające urządzenie sterownicze
  • Aplikacja: Obwody wyłączenia awaryjnego
  • Rodzaj zacisku: Zaciskśrubowy
  • Funkcje: Kontrola międzyobwodowa
BT-MSI-MD-FB-L
Uchwyt
  • Wersja elementu mocującego: Kątowniki kształt L
  • Rodzaj mocowania, po stronie urządzenia: przykręcany
  • Rodzaj mocowania, po stronie instalacji: Mocowanie przelotowe
  • Materiałelementu mocującego: Metal
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Pakiet funkcji Muting
Funkcje Funkcja ponownego uruchomienia nadpisania mutingu
Sterowany czasowo 4-czujnikowy układ mutingu
sterowany czasowo muting 2-czujnikowy
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 2,67E-08 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 50 mm
Ochrona termiczna
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 160 mA, bez zewnętrznego obciążenia
Tętnienie resztkowe -5 ... 5 %
Zabezpieczenie zewnętrzny z maks. 4 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 10 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18,2 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 24 V
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 20 mA
Opór wejściowy 1.200 Ω
Rodzaj napięcia AC/DC
Obciążenie prądem, maks. 3.000 mA
Element przełączający Przekaźniki, Styk normalnie otwarty
Rodzaj Cyfrowe wyjście przełączające
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 60 mA
Element przełączający Tranzystor, PNP
Zasada przełączania +24 V przełączający
Funkcja Wyjście sygnalizacyjne programowalne
Element przełączający Tranzystor, NPN
Zasada przełączania 0 V przełączający
Czas reakcji 26 ms
Funkcja Interfejs maszynowy
Rodzaj przyłącza Zaciski
Śrubunek kablowy M25
Liczba pinów 14 -pin
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,75 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 10 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 52 mm x 1.784 mm x 55 mm
Masa netto 4.700 g
Elementy sterujące Przełączniki suwakowe
przez interfejs serwisowy
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 50 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -25 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 15 ... 95 %