SD4R14-2250E
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 67843422
Icon Icon Icon Icon Icon
Lista wyników: znaleziono 1 produktów
MLC520R14-2250
Numer artykułu: 68002122
  • Seria: MLC 500
  • Rozdzielczość: 14 mm
  • Wysokośćpola ochronnego: 2.250 mm
  • Typ: 4, IEC/EN IEC 61496
Numer artykułu: 68002122
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Seria SOLID-4
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
Aplikacja Ochrona palców
Pakiet funkcji Extended
Funkcje Automatyczne uruchomienie/ponowne uruchomienie
Blokada startu/restartu (RES), do wyboru
Dynamiczna kontrola styczników (EDM), do wyboru
Typ 4, IEC/EN 61496
SIL 3, IEC 61508
SILCL 3, IEC/EN 62061
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 8,4E-09 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 14 mm
Synchronizacja optyczny między nadajnikiem a odbiornikiem
Okablowanie ochronne Ochrona przeciwindukcyjna
Ochrona przeciwprzepięciowa
Ochrona przecizwarciowa
Ochrona przed zamianą biegunów
Ochrona przejściowa
Ochrona termiczna
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 110 mA, bez zewnętrznego obciążenia
Zabezpieczenie 2 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 3 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 17,6 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,8 V
Napięcie przełączające, typ. 24 V
Rodzaj napięcia DC
Prąd przełączający, maks. 15 mA
Funkcja Wejście sterujące blokady uruchomienia/ponownego uruchomienia (RES)
Funkcja Wejście sterujące kontroli styczników (EDM)
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Liczba cyfrowych wyjść przełączających 1 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Napięcie przełączające, typ. 22 V
Rodzaj napięcia DC
Obciążenie prądem, maks. 250 mA
Indukcyjność obciążenia 2.000.000 µH
Pojemność obciążenia 0,22 µF
Prąd resztkowy, maks. 0,02 mA
Prąd resztkowy, typ. 0,005 mA
Spadek napięcia 1,6 V
Zasada przełączania +24 V przełączający
Element przełączający Tranzystor, PNP
Rodzaj Cyfrowe wyjście przełączające
Prąd przełączający, maks. 80 mA
Funkcja Wyjście sygnalizacyjne Error
Czas reakcji 47 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 300 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 2.325,5 mm x 34,6 mm
Kolor obudowy żółty, RAL 1021
Rodzaj mocowania Montaż na kolumnie montażowej
Montaż w rowkach
przez opcjonalny element mocujący
Rodzaj wskazania 7-segmentowy wyświetlacz
LED
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -25 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 15 ... 95 %