MLC510R90-900/A
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68007909
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dostępu
Zabezpieczenie strefy niebezpiecznej
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 90 mm
Wysokość pola ochronnego 900 mm
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 26,5 ... 31,6 V
Pobór prądu z obwodu AS‑i 150 mA
Czas reakcji 4 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Rodzaj Interfejs AS Safety at Work
Funkcja Proces
Profil AS‑i S-0.B.F
Adres elementu podporządkowanego 1..31 programowalny, default=0
Czas cyklu według specyfikacji AS-i maks. 5 ms ms
Liczba pinów 5 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 966 mm x 35,4 mm
Liczba LED 2 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %