MLC530R30-2250
Odbiornik optoelektronicznej kurtyny bezpieczeństwa
Numer produktu: 68003322
Czas dostawy ok. 25 dni roboczych
Icon Icon Icon Icon Icon Icon Icon
Seria MLC 500
Rodzaj urządzenia Odbiorniki
zawarty 2 szt. wpustów przesuwnych BT-NC
Aplikacja Ochrona dłoni
Pakiet funkcji Extended
Funkcje Blokada uruchomienia/ponownego uruchomienia (RES)
Integracja "Elektroniczne zabezpieczające wyjścia przełączające""
Integracja "Stykowy obwód bezpieczeństwa""
Konfiguracja przez okablowanie
MaxiScan
Muting częściowy
Przełączanie kanału transmisji
Wygaszanie ruchome, z możliwością przełączenia podczas pracy na "Wygaszanie stałe""
Wygaszanie stałe bez tolerancji
Wygaszanie stałe bez tolerancji, aktywowane/dezaktywowane podczas pracy
Wygaszanie stałe z tolerancją 1-wiązkową
Zredukowana rozdzielczość, z możliwością przełączenia podczas pracy na "Wygaszanie stałe""
sterowany czasowo muting 2-czujnikowy
Typ 4, IEC/EN IEC 61496
SIL 3, IEC 61508
SIL 3, IEC/EN IEC 62061
Poziom wydajności (PL) e, EN ISO 13849-1
PFHD 7,73E-09 per hour
Okres użytkowania 20 years, EN ISO 13849-1
Kategoria 4, EN ISO 13849
Rozdzielczość 30 mm
Wysokość pola ochronnego 2.250 mm
Ochrona przecizwarciowa
Napięcie zasilania UB 24 V, DC, -20 ... 20 %
Pobór prądu, maks. 150 mA
Zabezpieczenie 2 A średnioczuły
Liczba cyfrowych wejść przełączających 3 Piece(s)
Rodzaj Cyfrowe wejście przełączające
Napięcie przełączające high, min. 18 V
Napięcie przełączające low, maks. 2,5 V
Napięcie przełączające, typ. 22,5 V
Rodzaj napięcia DC
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 1 lub 4
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 2 lub 5
Funkcja Wejście sterujące wyboru trybu pracy 3 lub 6
Liczba zabezpieczających wyjść przełączających (OSSD) 2 Piece(s)
Rodzaj Przełączające wyjście bezpieczeństwa OSSD
Rodzaj napięcia DC
Obciążenie prądem, maks. 380 mA
Indukcyjność obciążenia 2.000 µH
Pojemność obciążenia 0,3 µF
Prąd resztkowy, maks. 0,2 mA
Prąd resztkowy, typ. 0,002 mA
Spadek napięcia 1,5 V
Zasada przełączania +24 V przełączający
Element przełączający Tranzystor, PNP
Czas reakcji 20 ms
Czas ponownego załączenia 100 ms
Liczba przyłączy 1 Piece(s)
Materiał Metal
Liczba pinów 8 -pin
Dopuszczalny przekrój przewodu, typ. 0,25 mm²
Długość kabla przyłączeniowego, maks. 100 m
Dopuszczalny opór przewodu w stosunku do obciążenia, maks. 200 Ω
Wymiar (szer. x wys. x dł.) 29 mm x 2.316 mm x 35,4 mm
Uchwyt obrotowy
Rodzaj wskazania 7-segmentowy wyświetlacz
LED
Liczba LED 3 Piece(s)
Temperatura otoczenia podczas pracy -30 ... 55 °C
Temperatura otoczenia w miejscu przechowywania -30 ... 70 °C
Wilgotność względna powietrza (niekondensująca) 0 ... 95 %